Klacht: Terugbetaling niet ontvangen!

Stanm op 17 november 2017 over Mister Auto Webshop in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 november 2017

Stan Matthys heeft twee weken geleden een bestelling geplaatst bij Mister Auto ter waarde van 574 euro. Na een week ontving hij een bericht dat de schijfremmen niet beschikbaar waren en hij zijn bankgegevens moest doorgeven voor de terugbetaling van 130 euro, maar sindsdien heeft hij niets meer vernomen van de webshop.

Mijn Klacht:

Beste,

Heb twee tal weken geleden een bestelling geplaats bij mister auto, dit aan een bedrag van 574 euro.
Alles in orde tot hier, maar na een week kreeg ik een mail dat de schijfremmen bij mijn bestelling niet beschikbaar waren, waarna ik mijn bank gegevens moest achterlaten, dit heb ik dan gedaan maar hierna heb ik niks meer gehoord van de auto site.
Dit ging over een bedrag van €130 wat ik toch wel graag terug zou zien.

Vriendelijke groeten.
Stan Matthys

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn geld terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mister Auto Webshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mister Auto Webshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM