Klacht: Slechte levering en onbereikbaar

robg op 27 februari 2013 over Mister Auto Webshop in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 27 februari 2013

Een klant van Mister Auto Webshop heeft problemen ervaren met de levering van bestelde auto-onderdelen, die ondanks bevestigingen van verzending niet zijn aangekomen. De klant kon het bedrijf alleen bereiken via een dure telefonische lijn, zonder mogelijkheid tot e-mailcontact, en kreeg tegenstrijdige informatie over de verzendstatus van de onderdelen.

Mijn Klacht:

Bestelde onderdelen werden niet vestuurd. Wel kreeg ik 2 maal bericht dat deze verstuurd zouden zijn. Mijn auto stond al die tijd op de brug te wachten; de onderdelen waren immers onderweg.
Steeds na een aantal dagen gaf de track-and-trace aan dat er geen pakket onderweg was. De enige manier om hierover wat te zeggen is een 80-cent-per-minuut lijn. Geen gratis nummer, zelf geen emailadres!
Na de 1 keer bellen: “sorry, we sturen het zo snel mogelijk op” …..niks dus
Weer bellen: “op zijn vroegst sturen we het over twee dagen op” ….Het onderdeel (een rubber) zou op voorraad zijn!

Gewenste Oplossing:

Er zou een gratis lijn moeten zijn voor leveringsproblemen, in ieder geval een emailadres.
Mij krijgen ze niet meer tevreden.
Een verschrikkelijk slechte winkel.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM