Klacht: Mister auto misleidt klanten met expres verzending

Remcoe op 23 december 2015 over Mister Auto Webshop in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 23 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Bij een geweigerd pakket wordt altijd het volledig betaalde bedrag terug gestort. Het volledig betaalde bedrag wordt terug gestort en ter compensatie van het ongemak hebben wij een gratis verzending voor een toekomstige bestelling aangeboden.

Status Opgelost
Datum 23 december 2015

Een klant heeft onderdelen besteld bij Mister Auto met de belofte van een snelle levering via exprespost, maar het pakket arriveerde pas zes dagen later. Ondanks het betalen van extra kosten voor versnelde verzending, kreeg de klant te horen dat de klantenservice niets kon doen en dat de beloofde leveringstijd niet werd nagekomen. De klant ervaart de communicatie als vaag en voelt zich misleid door de beloften van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Bij mister auto een paar onderdelen besteld, die ik voor bepaalde datum nodig had. Volgens de planner zou dit net op tijd zijn, tenzij ik expres post a 12,50 bestelde dan zou het 2 dagen er voor aan komen. (vrijdag besteld, dinsdag in huis) Echter pakket komt pas op een donderdag aan, terwijl alles voorradig was zelfs bestelling op aangepast. Dus dit heeft 6 dagen geduurd, niets volgende werkdag ondanks 12, 50 extra. Hierop contact opgenomen met klantenservice, als voor de levering, die geven aan niets te kunnen doen, vaag verhaal over kleine letters dat ze 2 dagen moeten uitzoeken en dan pas leveren. Het hele expres post verhaal is dus wassen neus bij Mister-auto. Levering weigeren was het advies, dan krijg je de spullen vergoed niet de exprespost. Diverse malen gemaild met klanten service dat dit lijkt op oplichting, extra betalen voor snelle levering en vervolgens terugvallen op kleine letters. Duidelijk dat de klant geen koning is hier.

Gewenste Oplossing:

Complete restitutie van onderdelen en exprespost

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Mister Auto Webshop in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Mister Auto Webshop een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Mister Auto Webshop

10 jaren geleden - Beste heer Mouthaan, Hartelijk dank voor uw reactie op Klacht.nl. Mede dankzij uw feedback worden wij in de gelegenheid gesteld onze website evenals onze service adequaat te verbeteren. Het spijt ons dat het pakket later verzonden is dan verwacht. Onze excuses voor het ongemak. De transporteur geeft aan dat u het pakket geweigerd heeft. Wij gaan het volledige bedrag aan u terug storten. Wij bieden u ter compensatie van het ongemak een gratis verzending voor een toekomstige bestelling aan. Wij hopen u spoedig weer op onze website te mogen begroeten. Met vriendelijke groet, Het Team Mister-Auto

Mister Auto Webshop

Heeft op 23 december 2015 om 08:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Bij een geweigerd pakket wordt altijd het volledig betaalde bedrag terug gestort. Het volledig betaalde bedrag wordt terug gestort en ter compensatie van het ongemak hebben wij een gratis verzending voor een toekomstige bestelling aangeboden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM