Mijn Klacht:
Het betreft order MA-20141213-164606-2714314NL.
Ik heb een bestelling bij Mister auto.nl gedaan. Men vraagt om dan uw NAW in te vullen en dan te betalen. Ik heb betaald met creditcard.
Mister auto.nl controleert het ingegeven adres niet. Ik heb door een tikfout mijn huisnummer niet ingevuld. Ik kwam hier direct (2 minuten) na aanmaken order achter. Ik heb toen een nette mail naar de klantenservice gestuurd. Ook heb ik mijn NAW op de site aangepast.
Nadat de levertijd verstreken was heb ik Mister Auto gebeld. Men geeft aan dat ze de bestelling niet uitleveren omdat het huisnummer initieel ontbrak. De bestelling kan niet geleverd worden. Echter zullen ze mij de transportkosten van 6 euro niet terugbetalen! Dit vind ik echt belachelijk. Men heeft geen eens een poging gedaan de zending te versturen. Ik heb een product besteld wat men niet levert, dan wil ik het volledige aankoopbedrag inclusief verzendkosten terugbetaald krijgen.
Gewenste Oplossing:
Ik wil het volledige bedrag inclusief verzendkosten terugbetaald krijgen op mijn creditcard.

