Klacht: Bedrijf reageert niet op klacht.

JAPlanting op 10 oktober 2013 over Mister Auto Webshop in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 oktober 2013
Status Opgelost
Datum 10 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Klacht ingediend over product mr auto, zou in behandeling worden genomen maar heb nog steeds geen reactie gehad.
Geld is al binnen dus hebben ze waarschijnlijk niet zo veel haast om het op te lossen.

Gewenste Oplossing:

Ten eerste een reactie en ten tweede mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Mister Auto Webshop in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Mister Auto Webshop een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Mister Auto Webshop

12 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Wij hebben 3 berichten van u ontvangen. Onze klantendienst heeft al uw berichten binnen 24 uur beantwoord. Het volgende staat in de voorwaarden van Mister-Auto vermeld: De producten die door het Bedrijf worden aangeboden zijn conform de geldende Europese wetgeving en de normen die in Europa van toepassing zijn. De producten die door het Bedrijf worden verkocht mogen slechts worden gemonteerd op voertuigen of systemen aanbevolen door de constructeur of fabrikant of door een bevoegd persoon en enkel op zijn verantwoordelijkheid. Het Bedrijf kan in geen geval aansprakelijk worden gesteld voor de gevolgen van een verkeerde montage of het gebruik van een product dat niet is aangepast voor een bepaald voertuig. U heeft helaas de verkeerde onderdelen besteld en deze gemonteerd. Het is niet mogelijk een terug betaling van deze onderdelen te ontvangen. Met vriendelijke groet, Het Team Mister-Auto

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw. Dit slaat natuurlijk nergens op. Komen jullie weer aan met een kontverhaal over algemene voorwaarden om tenslotte te eindigen met de reactie dat ik helaas de verkeerde onderdelen heb besteld. Dat klopt niet want jullie hebben de verkeerde onderdelen opgestuurd. Ik heb obv kenteken en type auto de onderdelen besteld. Het betreft een diesel en is dus de zwaarste uitvoering. Leg mij dan nu eens uit hoe het kan dat mijn auto vervolgens veel te hoog staat. Het is voor mij duidelijk, ik heb mijn bestelling juist gedaan en bij jullie ligt de fout, ofwel een goedkoop imitatie onderdeel danwel niet geschikt voor een fiat stilo. Los dit nou eens netjes op, erken de fout en neem die dingen gewoon retour.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM