Klacht: 1.5 week nog geen onderdeel

Honda57 op 03 mei 2018 over Mister Auto Webshop in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 3 mei 2018

Een klant van Mister Auto Webshop heeft een klacht ingediend omdat een besteld auto-onderdeel, dat op 1 mei geleverd zou worden, nog steeds niet is aangekomen. Na meerdere telefoontjes, waarbij de klant telkens werd afgebroken, heeft hij zijn afspraken voor de auto-reparatie moeten verzetten, wat nu ook zijn vakantie in gevaar brengt. De klant is zeer ontevreden en overweegt geen toekomstige bestellingen meer te plaatsen.

Mijn Klacht:

Volgens mister auto zou onderdeel op 1-5 geleverd krijg 2 delen 1deel op tijd andere deel nog niets te bekennen bel mister auto 4x na 8minuten hangen ze de telwfoon op moet ik 2x afspraak verzetten om auto te laten repareren nu kan ik mijn vakantie gaan fluiten door dit onzinigheid dit is echt de laatste keer dat ik daar iets besteld stel oplichters

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug en ondelen mag ze houden ben er echt klaar mee

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mister Auto Webshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mister Auto Webshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM