Klacht: 19 februari besteld – niets ontvangen

laylaned op 28 maart 2013 over Mijnspeen.nl in de categorie Babykleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Babykleding
Status Open
Datum 28 maart 2013

Een klant heeft op 19 februari een speen besteld bij Mijnspeen.nl, maar heeft deze tot nu toe niet ontvangen, ondanks dat de betaling direct is gedaan. Na meerdere e-mails te hebben gestuurd, werd de status van de bestelling aangepast naar 'verzonden' op 13 maart, maar sindsdien heeft de klant geen verdere communicatie ontvangen en blijft de levering uit. De situatie leidt tot frustratie, vooral omdat de klant inmiddels een baby heeft gekregen.

Mijn Klacht:

Op 19 februair heb ik de speen besteld. Op 28 februari is de kleine geboren en heb nog steeds niets binnen. Helaas wel de 19e direct betaald. Na 3 mails werd de status aanngepast naar verzonden met 13 maart. Daarna geen reactie meer op de mails die ik verzonden heb. Nu bijna pasen en nog niets binnen… wordt er moedeloos van.

Gewenste Oplossing:

Speen binnen of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mijnspeen.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mijnspeen.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM