Klacht: mijn vaste telefoon er afgehaald

Erik Oost op 05 maart 2016 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 5 maart 2016

Na een storing met de vaste telefoon heeft de klant contact opgenomen met Tele2, waar een medewerkster haar attendeerde op een goedkopere abonnementsoptie voor internet en telefonie. Bij het ingaan van het nieuwe abonnement ontdekte de klant echter dat ze geen vaste telefoon meer had en dat het nieuwe abonnement alleen internet omvatte, wat leidde tot onvrede over de hogere kosten voor het terugkrijgen van de vaste telefoon. De klant heeft een klachtenformulier ingediend, maar heeft tot nu toe geen reactie ontvangen van Tele2.

Mijn Klacht:

Door een storing met mijn vaste telefoon heb ik tele2 gebeld, storing is verholpen en de medewerkster attendeerde mij er op dat ik ook voor een lagere prijs dit abonnement (telefoon en internet) kon afsluiten, dit was dan wel voor één jaar. Nu kwam ik er dus achter toen dit abonnement inging dat ik geen vaste telefoon meer heb. Hier heb ik over gebeld en de medewerkster zei dat mijn nieuwe abonnement alleen internet is voor de prijs van 22 euro, terwijl ik bij mijn vorige abonnement 24.95 betaalde voor bellen en internet. Ik kan nu mijn vaste telefoon wel weer krijgen maar moet dan 34.95 per maand betalen omdat mijn oude abonnement niet meer aangeboden wordt door tele 2. Ik ben het hier niet mee eens en heb een klachtenformulier van tele2 ingevuld, maar hoor niks van tele2. Ik heb het gevoel dat ik na jaren vaste klant ben geweest ze me nu op een gemene manier me eigelijk een te dure abonnement hebben aangepraat en dat ik na 25 jaar mijn vaste telefoon en het vertrouwde nummer voor heel veel mensen in mijn omgeving kwijt ben. De medewerkster gaf toe dat de fout bij hun ligt omdat mij niet is verteld dat het alleen om internet zou gaan en dat ik dan geen telefoon meer heb, maar ze kon verder niks voor mij betekenen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn oude abonnementsvorm weer terug krijg van 24.95 per maand voor telefoon en internet met hetzelfde telefoonnummer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie