Mijn Klacht:
Ik dacht via deze weg word mijn klacht behandeld maar sinds 2102018 tot nu toe word alleen beloofd en niks gedaan. De schade is sinds 4 maanden door de personeel van extra@home post nl gebuurd en tot nu niet gemaakt en ik eerder ook een klacht opgeschreven.
Elke keer zou de vervoerder dat gaan behandelen maar sinds 2102018 heb niks van hem gehoord over de reparatie en hoe verder gaat hij behandel.
Hij wou zelf de onderdelen bestellen en door hun monteur de schade repareren. Want hij vond de prijs van de schade offert te veel is en hij kon goedkoper maken. Dat is niet erg voor mij, ik vind prima als dat gemaakt word en niet elke keer niks van hun hoor over de reparatie. De vervoerder beantwoord mij emails niet meer en ik vind hel erg als hij kan niet mijn probleem oplossen dan moet iemand andere van extra@home doen.
Gewenste Oplossing:
Zo snel mogelijk mijn probleem oplossen.

