Klacht: Wachten op mijn geld

gita1973 op 31 januari 2014 over Megapool in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Megapool has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Megapool
Status Open
Datum 31 januari 2014

Na herhaalde beloftes en telefoontjes over de levering van een wasmachine, die binnen drie werkdagen zou plaatsvinden, bleek het product pas een maand later beschikbaar. Na de annulering van de bestelling op 15 januari wacht de klant nog steeds op de terugbetaling van meer dan € 250,-.

Mijn Klacht:

Na veel beloftes en telefoontjes bleken ze toch het product (wat binnen 3 werkdagen leverbaar zou zijn), pas een maand later te kunnen leveren.
Na annulering van mijn bestelling op 15 januari, zit ik nog steeds te wachten totdat ze mijn ruim € 250,- terugstorten.

Gewenste Oplossing:

ZSM mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Megapool over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM