Klacht: onterechte afschrijving

fatimelki op 19 juni 2013 over Meetic.nl in de categorie Datingsites, klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste fatimelki, u geeft aan dat er twee voor u onbekende bedragen van uw rekening zijn afgeschreven, en u deze graag teruggestort wilt zien. Graag informeer ik u eerst over het feit dat de Lexa en Lexamore website onder Meetic...

Bedrijf Meetic.nl
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 19 juni 2013

Een gebruiker van Meetic.nl heeft onterecht twee keer een bedrag van 24,95 euro van zijn bankrekening zien afschrijven, zonder dat hij iets had besteld. De afschrijvingen vonden plaats op 19 mei en 18 juni 2013, en de klager geeft aan het bedrijf niet te kennen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Er is twee keer geld van mijn bankrekening afgeschreven door meetic.com zonder dat ik iets heb besteld of zo.Het eerste bedrag was 19-05-2013 24,95 euro en 18-06-2013:eveneens 24,95 euro.
ik ken het bedrijf niet eens!!!!

Gewenste Oplossing:

Dat het geld teruggestort wordt!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Meetic.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Meetic.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Meetic.nl

Heeft op 19 juni 2013 om 14:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste fatimelki,

u geeft aan dat er twee voor u onbekende bedragen van uw rekening zijn afgeschreven, en u deze graag teruggestort wilt zien.

Graag informeer ik u eerst over het feit dat de Lexa en Lexamore website onder Meetic vallen. Waarschijnlijk heeft u een profiel aangemaakt op de Lexa website, en bent u een 1 maand Full Membership aangegaan. Alle memberships bij Lexa worden automatisch maandelijks verlengd. U kunt deze informatie terugvinden op de betaalpagina en in artikel 4.2 van onze algemene voorwaarden op de Lexa website.

Helaas heb ik aan de hand van de door u opgegeven gegevens geen profiel kunnen achterhalen op dit moment, en kan ik de automatische verlenging niet voor u annuleren. Ik kan u echter wel aangeven hoe u dit zelf kunt doen, zodat er verder geen afschrijvingen meer zullen plaatsvinden.

De automatische verlenging kunt u op elk gewenst moment onderbreken door ten minste 48 uur voor de vervaldatum van uw membership op de juiste link te klikken in de rubriek "Mijn account" en dan "Mijn instellingen". Kiest u daar de rubriek "Mijn membership" en dan "Mijn membership beheren". Hier vindt u de informatie om de automatische verlenging stop te zetten.

Vanwege veiligheidsredenen zal u gevraagd worden om uw inloggegevens te bevestigen. Let op: het gaat hierbij om uw e-mailadres en niet uw gebruikersnaam. Bij het invoeren van uw e-mailadres dient u de underscore te gebruiken als deze in uw e-mailadres voorkomt, anders wordt deze niet geaccepteerd.

Mocht u toch nog problemen ondervinden, dan kunt u altijd contact opnemen met ons Customer Care Team.

Ik hoop u zo voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht u nog andere vragen of opmerkingen hebben, dan kunt u altijd contact opnemen met ons Customer Care Team via de "Help" link onderaan de website. Hier klikt u op een willekeurige categorie en vervolgens op een willekeurige vraag. Wanneer u dan naar beneden scrolt kunt u op de link "Stel een vraag" klikken. Vervolgens kiest u een categorie waar uw vraag betrekking op heeft en schrijft u uw bericht en klikt op "Bevestigen". Op de volgende pagina klikt u op de knop "Ja" om uw bericht naar ons te verzenden. Wanneer u bent ingelogd op uw profiel ontvangt u hier een bevestiging van. U zult binnen 48 uur een antwoord ontvangen.

Met vriendelijke groet,

Marieke van het Lexa Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM