Klacht: Onterecht geld afgeschreven.

Niels40 op 16 oktober 2013 over Meetic.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste Niels40, Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft dat er een afschrijving t.n.v Meetic heeft plaatsgevonden en u hier niet mee bekend bent en deze dus graag teruggestort wilt zien. Ik vind het spijtig om te horen dat er...

Bedrijf Meetic.nl
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 16 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik zag dit vandaag op mijn bankrekening..

Ten name van WORLDPAY CP/BIBIT IP
Omschrijving BETALINGSKENM. 802786929932
MEETIC *ILIUS.NET*
MEETIC.COM

Ik weet zeker dat ik me hier niet ingeschreven heb en wil mijn geld terug.

Gewenste Oplossing:

Geld terugstorten en of ongedaan maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Meetic.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Meetic.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Meetic.nl

Heeft op 15 oktober 2013 om 10:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Niels40,

Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft dat er een afschrijving t.n.v Meetic heeft plaatsgevonden en u hier niet mee bekend bent en deze dus graag teruggestort wilt zien.

Ik vind het spijtig om te horen dat er een voor u onbekende afschrijving heeft plaats gevonden en geef u hier uiteraard meer informatie over.

Graag informeer ik u eerst dat de websites Lexa en Lexamore onder Meetic vallen. Met de door u opgegeven gegevens heb ik een actief profiel kunnen achterhalen op de Lexa website. Voor dit profiel bent u op 11-03-2013 een 1 maand Full Membership van 24,95 euro aangegaan. Bij betaling bent u akkoord gegaan met een automatische verlenging door deze op de betaalpagina niet uit te vinken. Vervolgens heeft u niet zelf tijdig via de instellingen op uw profiel de automatische verlenging geannuleerd waardoor er maandelijks een bedrag van 24,95 euro kon worden geïncasseerd. Ik kan dan ook niet ingaan op uw verzoek om de reeds afgeschreven bedragen aan u terug te storten.

Wel kan ik u bevestigen dat u zelf per 13-10-2013 de automatische verlenging heeft geannuleerd. Er zullen verder dan ook geen afschrijvingen meer plaatsvinden en uw membership zal per 11-11-2013 eindigen. Na deze datum blijft uw profiel online staan en bent u weer als gratis member geregistreerd.

Ik hoop u iets meer duidelijkheid te hebben kunnen geven. Mocht u nog andere vragen of opmerkingen hebben, dan kunt u altijd contact opnemen met ons Customer Care Team via de "Help" link onderaan de website. Hier klikt u op een willekeurige categorie en vervolgens op een willekeurige vraag. Wanneer u dan naar beneden scrolt kunt u op de link "Stel een vraag" klikken. Vervolgens kiest u een categorie waar uw vraag betrekking op heeft en schrijft u uw bericht en klikt op "Bevestigen". Op de volgende pagina klikt u op de knop "Ja" om uw bericht naar ons te verzenden. Wanneer u bent ingelogd op uw profiel ontvangt u hier een bevestiging van. U zult binnen 48 uur een antwoord ontvangen.

Met vriendelijke groet,

Marieke van het Lexa Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM