Klacht: abonnement opzeggen

johan69last op 16 augustus 2013 over Meetic.nl in de categorie Datingsites, klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste johan69last, Bedankt voor uw bericht omtrent maandelijkse afschrijvingen namens Meetic die u graag stop wilt laten zetten, en het liefste ook gerestitueerd wilt zien. Ik heb uw gegevens met betrekking tot uw profiel voor u nagekeken en kan u...

Bedrijf Meetic.nl
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 16 augustus 2013

Een gebruiker van Meetic.nl heeft herhaaldelijk geprobeerd zijn abonnement op te zeggen, maar stuitte op technische problemen waardoor dit niet mogelijk was. Hij is gefrustreerd over de situatie, aangezien hij maandelijks 39,85 euro moet betalen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik wil meetic.com abonnement opzeggen. Volgens meetic.com kan om teckniek redenen niet opzeggen. Ik moet 39,85 euro per maand betalen. Ik ben al wel 3 x geprobeerd uit te schrijven. telkens lukt het niet.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag helemaal af van betalingen die ik ieder maand heb betaalt. Ik zou heel fijn vinden als ik dan ook geld terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Meetic.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Meetic.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Meetic.nl

Heeft op 20 augustus 2013 om 14:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste johan69last,

Bedankt voor uw bericht omtrent maandelijkse afschrijvingen namens Meetic die u graag stop wilt laten zetten, en het liefste ook gerestitueerd wilt zien.

Ik heb uw gegevens met betrekking tot uw profiel voor u nagekeken en kan u melden dat de maandelijkse afschrijving van 39,85 euro, een automatische verlenging betreft van een 1 maand Full Membership inclusief een extra optie Premium & Control. U bent bij betaling van uw Full membership akkoord gegaan met deze automatische verlenging, zoals beschreven staat op onze betaalpagina en in artikel 4.2 van onze algemene voorwaarden. U heeft vervolgens niet zelf tijdig de automatische verlenging geannuleerd of een verzoek ingediend bij ons Customer Care Team om deze voor u te annuleren. Ik kan dan ook niet ingaan op uw verzoek tot restitutie. Wel heb ik de automatische verlenging nu voor u geannuleerd, zodat er verder geen afschrijvingen meer zullen plaatsvinden.

U kunt nog tot 03-09-2013 gebruik maken van de betaalde diensten op de Lexa website. Hierna staat u weer als gratis member op de website geregistreerd.

Ik hoop u zo voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht u nog andere vragen of opmerkingen hebben dan kunt u contact opnemen met ons Customer Care Team via de "Help" link onderaan de Lexa website. Hier klikt u op een willekeurige categorie, een willekeurige vraag en vervolgens scrolt u naar beneden en klikt u op de link "Stel een vraag" om een bericht te sturen. Gelieve in dit bericht uw gegevens te vermelden waarmee u zich bij ons geregistreerd heeft. U zult dan binnen 48 uur een antwoord ontvangen op uw bericht.

Met vriendelijke groet,

Marieke van het Lexa Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM