Klacht: verlies van garantieaanspraak

zuurkool15 op 22 oktober 2015 over Medion in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Medion has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 oktober 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Verdonk, Zoals besproken zullen wij na het ontvangen van de foto's terug komen bij u om de zaak verder te bespreken Met vriendelijke groet Medion Webcare

Bedrijf Medion
Status Opgelost
Datum 22 oktober 2015

Een consument diende op 6 oktober 2015 een Life Tab van Medion in voor reparatie, waarbij hij zich beroept op de garantie. Op 20 oktober ontving hij echter een brief waarin werd medegedeeld dat de tablet door mechanische schade niet meer onder garantie valt, wat leidde tot frustratie over de hoge kosten voor reparatie of het terugkrijgen van de tablet. De consument uitte zijn onvrede over de geboden service en de waarde van de garantie.

Mijn Klacht:

ik heb 6 okt 2015 mijn life tab van Medion laten opsturen voor reparatie. Ik was blij dat hij nog in de garantie viel want ik begreep niet dat mijn tablet van de één op andere dag niet meer opstartte.
20 oktober 2015 ontving ik een brief dat mijn tablet door mechanische werking beschadigd is geraakt waardoor ik mijn garantieaanspraak verlies!!! Ik kan de reparatie voor eigen kosten laten repareren wat uitkomt op 140,81 !!!!! Of ongerepareerd wat ook nog 29,00 euro zou kosten (eigen kosten). Ik vind dit ongelooflijk omdat ik mijn tablet altijd voorzichtig heb behandeld maar ik kan niets doen aan hun onderzoek uitkomst, ik vind dit zeer frustrerend en zeer slechte service!!!! Wat heb je dan aan die garantie?!

Gewenste Oplossing:

Ik was tevreden geweest als er een duidelijke omschrijving van de gevonden schade was en een tegemoetkoming in de kosten voor een nieuw tablet ipv alles op mij afschuiven terwijl ik er niets aan kon doen.
Voor 200 euro heb je een nieuw tablet, ik kan er als vaste klant niet bij dat de Aldi zo omgaat met zijn klanten. Excuses voor het ongemak en een aanbieding in gedeelde kosten of nieuw tablet met voordeel, dan zou ik redelijk tevreden zijn .

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Medion over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Medion in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Medion een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Medion

Heeft op 22 oktober 2015 om 09:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Verdonk,

Zoals besproken zullen wij na het ontvangen van de foto's terug komen bij u om de zaak verder te bespreken

Met vriendelijke groet

Medion Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM