Klacht: derde maal dezelfde klacht

Lydiapolinder op 22 september 2014 over Medion in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Medion has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Notebook zal worden gerepareerd onder de garantie voorwaarden. met vriendelijke groet, Medion Webcare

Bedrijf Medion
Status Opgelost
Datum 22 september 2014

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de stroomvoorziening van zijn Medion Akoya laptop. Na een eerdere reparatie van vier weken, waarbij de klant 100 euro moest betalen en alle data verloren ging, functioneert de laptop nu opnieuw niet meer. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb vanaf bijna het begin problemen met de stroom van mijn laptop. Al een rekening moeten betalen van 100euro, laptop pl.m. 4 weken weg, alle data weg. Kon de laatste tijd alleen aan de stroom functioneren. Nu werkt deze niet meer. Medion Akoya

Gewenste Oplossing:

Nieuwe laptop en mijn oude data terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Medion over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Medion in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Medion een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Medion

Heeft op 22 september 2014 om 12:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Notebook zal worden gerepareerd onder de garantie voorwaarden.

met vriendelijke groet,

Medion Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM