Klacht: Beroerde service van Medion

gijsmul op 03 september 2014 over Medion in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Medion has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Niet mogelijk. De PC kan alleen opgestuurd worden.

Bedrijf Medion
Status Opgelost
Datum 3 september 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over de service van Medion na een defect aan zijn vier maanden oude PC, veroorzaakt door een defecte geheugenmodule. Medion vereist dat de computer wordt opgestuurd voor garantie, wat leidt tot een lange wachttijd en het verlies van gegevens. De klant ervaart bovendien problemen met de klantenservice, waaronder hoge belkosten en onvoldoende reacties op zijn argumenten.

Mijn Klacht:

– vier maanden geleden aangeschafte Medion PC stopte ineens op een voor mij cruciaal moment
– bij de winkel bleek een defecte geheugenmodule de boosdoener
– Medion geeft alleen garantie als de PC wordt opgestuurd: (1) dan ben je je computer minimaal 3, maximaal 6 weken kwijt, (2) Medion overschrijft alle gegevens op de harde schijf.
De reparateur van de winkel heeft de oorzaak geconstateerd, maar toch wil Medion dat de computer wordt opgestuurd. Contact met de klantenservice is zeer lastig. Bellen is bespottelijk duur, een mail moet je drie keer opsturen. Ik kreeg wel een reactie, maar er werd niet of nauwelijks ingegaan op argumenten.

Gewenste Oplossing:

Als Medion mij een werkende geheugenmodule toestuurt, waar ik volgens de garantie recht op heb (desnoods stuur ik ze die defecte toe)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Medion over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Medion in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Medion een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Medion

Heeft op 03 september 2014 om 13:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Niet mogelijk. De PC kan alleen opgestuurd worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Medion beoordeeld.

gijsmul

Heeft op 10 september 2014 om 10:59 geantwoord

Stugge, niet-klantvriendelijke houding van Medion. "Uw tevredenheid vinden wij zeer belangrijk." roept Medion op zijn website. Niet dus. Ze geven blijk van het tegenovergestelde.
Medion toont zich in meerdere opzichten een B-merk: onbetrouwbaar product, moeizaam contact met klantenservice, reactie en service schieten totaal tekort.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM