Klacht: Onjuiste reclame uiting waardoor product duurder was dan op de uiting

MarcelH. op 25 mei 2014 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 25 mei 2014

Een klant heeft een klacht ingediend bij MediaMarkt over een onduidelijke reclame-uiting. Volgens de klant werd een Samsung tablet met beschermhoes voor 39,99 euro geadverteerd, maar bij de kassa bleek het totaalbedrag 305,05 euro te zijn. De klant voelt zich misleid en heeft ook een melding gemaakt bij de Reclame Code Commissie.

Mijn Klacht:

Vandaag in de MediaMarkt geweest om voor mijn zoontje een tabled te kopen. Op een reclamebord stond zichtbaar dat er een actie was met Samsung tab incl beschermhoes van 359,99 voor 39,99. Zoals ik de uiting interpreteer zou het totaal uitkomen op 265,05 en na aftrek van de cash back 215,05.
Bij de kassa moest ik echter 305,05 betalen. Volgens de mediamarkt was de tab 265,= en zou ik apart de hoes met korting krijgen. N.m.m. staat dit niet als zodanig omschreven op de uiting en staat er duidelijk aangegeven dat de combi 265,= eur is. Ik voel mij danig misleid als consument.
Ik ben benieuwd naar uw reactie

Ik heb overigens ook melding gemaakt bij de reclame code commissie

Gewenste Oplossing:

Minimaal excuses voor de onjuiste uiting en in vervolg duidelijker aangeven wat de totaalprijs is. Maximaal, alsnog financiele vergoeding

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM