Klacht: bose SIE (sport in ear) retourneren

wesley sprengers op 07 juli 2014 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 7 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn klacht gaat over het retouren van mijn bose SIE ik was niet geheel tevreden over het product zelf dus ik loop naar het servicepunt zegt hij ik kan het product niet retourneren omdat het een hygiëne product is nou dat zal best dan maar het product was al geopend dus wie zegt mij dat niet iemand al die oortjes in zijn oren heeft gehad en dan kunnen ze hem wel terug nemen en daarbij het product is €150 euro dus ik vind het schandalig dat ik zo’n product niet kan terugbrengen als het niet naar verwachting is want het is niet even iets wat je zo op tafel legt

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn oortjes kan retourneren en ik mijn geld terugkrijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM