Klacht: Na 4 weken zijn de lace wigs van echt haar niet meer te gebruiken.

user-1247219 op 04 maart 2016 over Me Gorgeous in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kappers
Status Open
Datum 4 maart 2016

Een klant van Me Gorgeous in Amsterdam heeft herhaaldelijk problemen ondervonden met lace wigs van echt haar, die na enkele weken niet meer bruikbaar zijn. Ondanks meerdere bezoeken en telefoontjes naar de winkel, heeft de klant geen oplossing ontvangen en twijfelt aan de kwaliteit van het aangeboden haar, gezien de hoge prijzen van 4 tot €500.

Mijn Klacht:

Ik koop al jaren lace wigs van echt haar bij me gorgeous in Amsterdam maar na een paar weken zijn ze niet meer te gebruiken het haar wordt heel lelijk en moet je het knippen. Ze vragen prijzen van 4 tot €500 en nu ben ik het zat ik ben al meerdere malen terug geweest en gebeld maar ze doen er niets aan. Ze zeggen dat dit echt haar is maar dat betwijfel ik heel erg.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat ze de prijzen naar beneden doen. 2 tot €300 euro zijn die pruiken waard. En als compensatie wil ik een nieuwe pruik.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM