Klacht: Mc Afee Live safe besteld maar niet gekregen

Erik Meijering op 29 mei 2015 over McAfee Software in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
McAfee Software has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Software
Status Open
Datum 29 mei 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb sinds 18-5 virusscanner besteld zou eenmalig gebeuren via ideal gebeurd op 28-5 op de pc nog steeds status: U hebt een betaling in behandeling voor ordernummer …. hoe kan dit dan zou ik het produkt toch binnen moeten hebben?

Gewenste Oplossing:

Wanneer het produkt digitaal is aangeleverd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McAfee Software

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar McAfee Software over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Degene die een probleem hiermee hebben McAfee NL klantenservice bellen.. hierbij ben ik moet ik zeggen heel snel en toch vriendelijk geholpen en het probleenm is verholpen produkt is aangeleverd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McAfee Software nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM