Klacht: Rare smaak

mtwsaxion op 05 juni 2014 over Mars in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 30 november 2016
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Mars
Status Opgelost
Datum 5 juni 2014

Een consument heeft een partyzak M&M's met pinda's gekocht bij C1000 in Enschede en ontdekte tot zijn verbazing dat de snoepjes een zure smaak hadden. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb afgelopen vrijdag zo’n party zak , met m&m’s met pinda’s erin gekocht. Tot mijn verbazing hadden de m&m’s een erg zure smaak. Ik heb de zak afgelopen week gekocht voor een verjaardag, in Enschede bij C1000 Theo Janssen. met vriendelijke groeten, Milan te Winkel

Gewenste Oplossing:

Wanneer dit is onderzocht en er weer een nieuwe lading zakken m&m's worden geleverd aan C1000 Theo Jansen enschede, zodat ik niet weer voor een verassing kom te staan als ik weer een zak ga kopen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Mars in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Mars een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Mars

Heeft op 30 november 2016 om 13:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM