Klacht: keiharde m en m?

mjet28 op 16 februari 2014 over Mars in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 30 november 2016
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Mars
Status Opgelost
Datum 16 februari 2014

Een consument heeft een klacht ingediend over een harde, niet ronde M&M uit een reguliere zak, die bijna zijn tanden beschadigde. Hij vraagt zich af of dit vaker voorkomt en vindt het niet kloppen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Gisteren mn tanden bijna kapot gebeten op een oranje, mislukte (niet ronde) m en m uit een normale zak? Ik weet niet wat voor iets het is maar het lijkt me niet te kloppen. Krijg het niet doormidden. Gebeurt dit vaker?

Gewenste Oplossing:

Rest smaakte prima!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Mars in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Mars een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Mars

Heeft op 30 november 2016 om 13:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM