Klacht: luxstyle nooit van gehoord

lars de kemp op 29 december 2015 over Luxstyle.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 29 december 2015

Een klant ontving een ongewenst proefmonstertje van Luxstyle.nl, waarvoor geen bestelling was geplaatst. De kosten van het monstertje bedragen 0,01 euro, terwijl de verzendkosten 14,90 euro zijn. De klant beschouwt dit als oplichting en verwacht dat het bedrijf het monstertje komt ophalen.

Mijn Klacht:

vandaag kregen wij een proefmonstertje van jullie opgestuurd, wat wij niet besteld hebben. Het monstertje kost 0,01 euro en de verzendkosten 14,90 euro haha wat denken jullie nou. We hebben niks besteld. En als jullie het terug willen komen jullie het maar ophalen. Genoeg internet bewijs dat jullie oplichters zijn.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik niks meer van jullie verneem en dat jullie hier ook niks meer heensturen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten