Klacht: Luiers kruitvat

ChrisMol op 07 januari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 7 januari 2016

Een klant van Kruidvat is ontevreden over de geur van de luiers in maat 4, die hij voor de derde keer heeft gekocht. Ondanks eerdere tevredenheid met de luiers, ervaart hij nu een sterke chemische geur die hij als zeer vervelend beschouwt, waardoor hij overweegt ze niet meer te gebruiken.

Mijn Klacht:

Ik gebruik al 6 maanden de luiers van Kruidvat en ben zeer tevreden.
Nu heeft mijn zoontje maatje 4 en dit is de 3de keer dat ik een pak koop, ik dacht heel de dag wat ruik ik toch. Een chemisch luchtje is het.. toen rook ik aan de luiers en ze stinken verschrikkelijk..
Bij de vorige 2 pakken dus geen last van gehad.
Erg vervelend want ik heb een heel groot pak gekocht maar omdat ze zo stinken wil ik ze eigenlijk niet meer gebruiken die stank ruik ik overal door heen… erg zonde dus.

Gewenste Oplossing:

Altijd zeer tevreden over jullie luiers!

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM