Klacht: Los Hermanos Breda

nikki89 op 14 mei 2018 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 14 mei 2018

Een klant heeft een Groupon gekocht voor een lunch bij Los Hermanos in Breda, maar de reserveringen werden meerdere keren geannuleerd vanwege persoonlijke omstandigheden. Na een sms dat de lunch alsnog kon plaatsvinden, ontving de klant geen reactie op herhaalde e-mails, terwijl het restaurant maanden op vakantie was. Bij een recent bezoek aan het restaurant bleek het gesloten of failliet te zijn.

Mijn Klacht:

Groupon gekocht en datum gepland voor de lunch. Kregen te horen dat het niet door ging ivm persoonlijke omstandigheden, dit heeft zich nog een keer herhaalt. Sms gekregen dat we het toch nog een keer mochten inhalen ondanks dat de groupon verlopen was, omdat het aan hen lag dat onze reserveringen afgezegd werden. Daarna waren ze maanden op vakantie volgens hun website, heb een aantal mails gestuurd over hoe nu verder, nooit een reactie op gehad. Groupon natuurlijk al lang verlopen maar nu langs het restaurant gelopen en lijkt erop dat ze gewoon geslotenfailliet zijn.

Gewenste Oplossing:

Geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM