Klacht: Logo laat los na 1 week

Kkwolfjunior op 22 augustus 2017 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 22 augustus 2017

Een klant heeft nieuwe Nike Air Zoom schoenen aangeschaft, maar na enkele dagen begon het logo los te laten. Dit wordt als teleurstellend ervaren, vooral gezien de hoge prijs van 140 euro en de doorgaans goede kwaliteit van Nike-producten.

Mijn Klacht:

Ik heb dus nieuwe nike air zoom sprdn gekocht bij baskets in Amsterdam in de pijp. Maar na 3/4 dagen begon het logo gewoon al los te laten. Dit is zeer vervelend en verwacht je natuurlijk niet van een schoen die 140 euro waard is. Her stelt me wel teleur want de schoenen van nike zijn altijd wel van goede kwaliteit.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een refund willen van het aanschaf bedrag voor de schoen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM