Klacht: Geen product ontvangen wel betaald

selma ay op 04 oktober 2020 over Likasso Ltd in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 oktober 2020

Een klant heeft een product voor spataderen besteld en hiervoor 39 euro betaald, maar heeft geen bevestigingsmail ontvangen. Ondanks dat het bedrag van zijn rekening is afgeschreven, heeft hij het product nog niet ontvangen en vraagt zich af wat de status is.

Mijn Klacht:

ik heb product voor spataderen besteld van 39 euro. Betaald geen email ontvangen ter bevestiging. Hij is wel van mijn rekening afgeschreven. Maar heb niks ontvangen. Hoe zit het ermee?

Gewenste Oplossing:

ik wil mijn product waarvoor ik de betaling heb gedaan ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Likasso Ltd

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Likasso Ltd nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door selma ay
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten