Klacht: Retour aanmelden lukt onmogelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 juli 2020

Een klant van Light in the Box ondervindt problemen bij het aanmelden van een retour op de website, waar de pagina steeds vastloopt. Daarnaast is de klant ontevreden over het product, dat qua materiaal en kleur niet overeenkomt met de afbeelding op de site.

Mijn Klacht:

Ik wil een artikel retour sturen, maar het lukt me onmogelijke op de site om het artikel als retour aan te melden. Ik wordt op de site van het kastje naar de muur gestuurd en de site loopt continu vast.

Maar ik ben ontevreden over het product. Het ziet er qua materiaal en kleur heel anders uit dan op de foto. Daarom wil ik het retour sturen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn artikel als retour kan aan melden en terug sturen en mijn geld terug krijg.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)