Klacht: Niet mogelijk account te verwijderen

Rkarg66 op 07 februari 2016 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 7 februari 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, nav uw aanvraag op facebook het volgende: Wij zullen uw e-mail en wu account binnen 5 werkdagen uit onze database verwijderen. Met vriendelijke groet,

Status Opgelost
Datum 7 februari 2016

Een klant van Light in the Box heeft moeite met het verwijderen van zijn account, aangezien er geen duidelijke instructies op de website te vinden zijn. Daarnaast mist de klant een telefoonnummer om contact op te nemen voor hulp. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

I kan nergens op de website vinden hoe ik mijn account kan verwijderen. Ik kan ook geen telefoonnummer vinden om ze te bellen.

Gewenste Oplossing:

Als mijn account verwijdert is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 07 februari 2016 om 23:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)