Klacht: Geld terug

Hallo123_1 op 27 januari 2015 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Klantenservice heeft op 2601 contact met klant opgenomen om de zaak op te lossen

Status Opgelost
Datum 27 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb mijn bestelling binnen 24 uur na aankoop geannuleerd. Nu moet ik mijn bank gegevens geven maar moet dat dan via dezelfde klantenservice waarbij ik ook mijn bestelling geannuleerd heb?
En ik heb met een Ideal pas betaald,hoelang duurt het dan voordat ik mijn geld terug gestord krijg en krijg ik wel volledig mijn geld terug omdat ik het binnen 24 uur gedaan heb?

Gewenste Oplossing:

ik zou tevreden zijn als ik een antwoord zou krijgen op mijn gestelde vragen en graag zo snel mogelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 27 januari 2015 om 12:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klantenservice heeft op 2601 contact met klant opgenomen om de zaak op te lossen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)