Klacht: Teveel betaald voor kersen in aanbieding

klagerfb9b9005 op 30 juli 2026 over Lidl in de categorie Supermarkten

Lidl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Lidl
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 30 juli 2026

Een klant heeft op 28 juli 2026 kersen in de aanbieding gekocht bij Lidl, maar ontdekte dat er € 4,79 van zijn rekening was afgeschreven in plaats van de geadverteerde prijs van € 2,79. De klant vraagt om uitleg over deze fout en wil het teveel betaalde bedrag van € 2,00 terugkrijgen.

Mijn Klacht:

Op 28 juli 2026 kocht ik kersen in de aanbieding bij de Lidl aan de Taftstraat 2 in Helmond. De aanbieding was 400 gram voor € 2,79. Tot mijn verbazing werd er € 4,79 van mijn rekening afgeschreven. Ik wil graag weten hoe dit kan en hoe ik het teveel betaalde bedrag van € 2,00 kan terugkrijgen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om het teveel betaalde bedrag van € 2,00 terug te krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Lidl

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer