Mijn Klacht:
Vorig week bij Lidl Wielewaalplein in Groningen geweest. Hier speciaal heengereden voor vrijdagaanbieding 2 X rundergehakt voor prijs van 1. Deze was uitverkocht en moest na mijn week boodschappen van €60,- maar naar de servicebalie voor een tegoed bon. Daar aangekomen wist de medewerker niet wat hij moest doen. Na 5 minuten wachten kwam er een ander aan die mij eindelijk kon helpen. Wilde acht tegoedbonnen mee, maar kon maar 2 meekrijgen (was met vriendin en per persoon 1). Dit maar gedaan.
Vandaag teruggekomen en omdat het koopavond is moest ik €1,80 aan parkeergeld betalen. Kom ik binnen is het weer op. Vraag medewerkster hoe dit zit. Zegt zij dat er vanmiddag een klant is geweest die het hele schap in een keer had opgekocht. Volgens haar had hij vele tegoedbonnen van vorige week in een keer ingeleverd. Haar geconfronteerd met het feit dat ik maar twee tegoedbonnen kreeg. Haar antwoord was dat de persoon in kwestie continu de winkel in kwam voor nieuwe bonnen. Nog gevraagd of ze een alternatief hadden maar dit wilde ze niet doen.
Conclusie: Ik voel me bekocht. Eerste optie is dat ze meten met twee maten (de een krijgt wel tich tegoed bonnen en de ander maar een per persoon. Lijkt me sterk dat de srevicemedewerker van de balie op 1 dag zo vaak gewisseld wordt dat iemand bonnen voor een heel schap kan ophalen. Tweede optie is dat ze gewoon geen voorraad hadden en er zo met een smoes vanaf wilde komen. De medewerker zit dan dus glashard tegen mij te liegen
Gewenste Oplossing:
Als ze met een goede tegemoetkoming komen. Wat een voordeel moest zijn heeft me uiteindelijk geld gekost

