Mijn Klacht:
Op 7-6-21 een opblaasbare jacuzzi gekocht bij de Lidl.
Veel plezier van gehad en netjes onderhouden, op tijd zuiver gemaakt, filters vervangen enz.
Na 3 maanden (9-21) kregen we een foutmelding en hij deed niets meer.
Gemeld bij Lidl, na tijdje doorverwezen naar Duits servicebureau NWS.
Die vroegen om: betalingsbewijs, Serienummer en volledige omschrijving van het probleem, de eventuele foutmelding, de eventuele pogingen die u ondernomen heeft tot herstel.
Alles beschreven en teruggestuurd. Daarop heb ik een standaard mailtje ontvangen met diverse oplossingen voor diverse foutmeldingen.
Ik heb de voor mij toepasbare oplossingen geprobeerd maar geen verandering. Dit vermeld per mail maar niets meer vernomen. Telefonisch geprobeerd maar ook daar niet verder gekomen.
Een jaar na de eerste melding bij LIDL NOGMAALS gemaild met de melding dat ik nog steeds niet geholpen ben.
Dit vonden ze, in mail van 4/9/22, betreurend en hoopte op snel positief resultaat. Wederom hebben ze mijn klacht doorgestuurd naar NWS.
3 weken later (23/9/22) werd ik eindelijk benaderd door NWS met wederom de vraag of ik betalingsbewijs, Serienummer en volledige omschrijving op wilde sturen.
Ik werd witheet, heb de telefoon gepakt en kwaad met NWS gesproken. Ze zouden het gaan uitzoeken en dat zijn ze nog steeds aan het doen.
We zijn ondertussen dus al weer 2,5 maand verder.
En totaal al 14 maanden bezig om mijn defecte jacuzzi te laten werken.
Ik woon zelf naast een filiaal van de Lidl en heb zo’n zin om die jacuzzi opgeblazen en al naar binnen te dragen en bij de kassa neer te zetten. “en nu wil ik heb opgelost hebben!”
WAARDELOZE SERVICE VAN LIDL voor een product van 330€!
Gewenste Oplossing:
Of ik wil mijn geld terug of een nieuwe jacuzzi en een flinke sorry van LIDL voor al de moeite die ik heb moeten doen. Ik vind niet dat een klant van zo’n bedrag zo achter zijn service aan moet lopen.


