Klacht: levering tot 3 keer aan toe niet komen opdagen

Luna Hedges op 27 juni 2018 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 27 juni 2018

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de levering van meubels van IKEA. Na meerdere keren te hebben gewacht op een levering zonder enige communicatie van het bedrijf, heeft de klant uiteindelijk 8 uur in totaal gewacht zonder de meubels te ontvangen. De klant heeft contact opgenomen met de klantenservice, maar kreeg te horen dat er fouten waren gemaakt met de levering.

Mijn Klacht:

Op maandag 11 juni zou mijn levering (bestelnummer:968872721) van ikea tussen 12:00 en 16:00 komen. Ik heb voor deze dag speciaal een dag vrij genomen van werk om mijn meubels te kunnen ontvangen. Ik heb toen in een leeg huis 4 uur lang gewacht zonder enig bericht. Vervolgens de klantenservice gebeld 45 min in de wacht gestaan om te horen dat er een fout was gemaakt met mijn levering zonder dat ik hier op de hoogte van ben gebracht. In totaal op maandag 5 uur lang gewacht voor niks. Toen is mij verteld dat de levering de dag erna op dinsdag zou komen om 17:00 uur. Ik heb van 17:00 uur tot 20:00 uur gewacht in een leeg huis. Vervolgens weer 30 minuten in de wacht gestaan om opnieuw te horen te krijgen dat er een fout is gemaakt in mijn levering. Inmiddels zit ik op 8 uur lang wachten in een leeg huis. Toen zou er een spoedkoerier op woensdag komen in de ochtend om 10 uur. Ik ben toen weer een uur gaan wachten en kreeg te horen dat hij er pas om 12 uur kon zijn. Al met al ben ik 3 werkdagen, parkeerkosten, benzine en belminuten verloren. Ook heb ik uren moeten wachten voor niks. Ik vind het bespottelijk en verschrikkelijk dat ik zo behandeld ben. Ik begrijp dat er vertraging in een levering kan zijn maar dat ik daar tot 3 keer aan toe niet op de hoogte op ben gebracht vind ik verbazingwekkend en ik heb ook nog eens meer dan 70 euro verzendkosten moeten betalen. Dit heeft me enorm veel stres en frustratie bezorgt. Ik verwacht dan ook een vergoeding terug van wat er gebeurd is.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden zodra ik een flinke vergoeding terug zal ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM