Klacht: Lange leertijd ?

Huberven@1961 op 21 oktober 2020 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 21 oktober 2020

Een klant heeft eind september een bestelling geplaatst bij Groupon, waaronder mondkapjes, onderbroeken en scheermesjes. Terwijl de mondkapjes zijn ontvangen, zijn de onderbroeken en scheermesjes nog steeds niet geleverd, en de klant heeft geen informatie ontvangen over een mogelijke vertraging.

Mijn Klacht:

Geachte heer/Mevr.,

Eind September hebben wij mond kapje, onderbroeken en scheermesjes besteld. De mondkapjes hebben wij reeds ontvangen, de onderbroeken en scheermesjes echter nog steeds niet.
We hadden nog een tegoed bij Groupon en hebben dit hiervan betaald..
We hebben ook geen bericht ontvangen dat er vertraging met de levering is of wat dan ook.

Gewenste Oplossing:

Als ik de goederen ontvangen heb.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Huberven@1961
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM