Klacht: JBL bleuthoot luidspreker nog steeds niet ontvangen

Dogan Acar op 18 juli 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 18 juli 2018

Een klant van Kruidvat heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van een JBL Bluetooth-luidspreker, die beloofd werd bij de aankoop van Gillette scheermesjes. Ondanks het invullen van de benodigde actiecode en het contact opnemen met de klantenservice, wordt de klant doorverwezen naar de leverancier, maar kan daar niemand bereiken.

Mijn Klacht:

Bij aankoop van grote pak gillete scheermesjes mach3 etc kreeg je zogenaamd een jbl bleuthoot luidspreker….alles ingevuld …met de actiecode enz…hier nog steeds geen jbl luidspreker ontvangen…bel je de klantendienst verwijzen ze je door naar de leverancier…en daar krijg ik helemaal niemand aan de lijn

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn jbl luidsspreker ontvang natuurlijk

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM