Nescafe Cappuccino extra cremoso
Klacht van HJMlamers op 03 april 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Het koffie uurtje kun je met dit product wel afschaffen, zonde van het geld en consument onwaardig Lees meer
Bij Kruidvat zijn 39 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.2/10. Dien een klacht in over Kruidvat.
Kruidvat is een drogisterij die in 1975 is opgericht en inmiddels meer dan 200 filialen in Nederland heeft endaarmee marktleider binnen de drogisterijketens... Lees meer >
Kruidvat is een bedrijf actief in de categorie Drogisterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 6964 klachten gemeld over Kruidvat. Hiervan zijn er 1 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Kruidvat delen.
De meest voorkomende klachten over Kruidvat gaan over: actie, kruidvat, gratis, bestelling, winkel. Op basis van de 6964 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Kruidvat is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Kruidvat:
1. Neem eerst contact op met Kruidvat — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
In fysieke winkels heeft u geen wettelijk herroepingsrecht, maar veel winkels bieden wel een ruil- of retourbeleid. Bij defecte producten heeft u altijd recht op reparatie, vervanging of geld terug op basis van de wettelijke garantie.
Twitter/X: @KruidvatService
U kunt een klacht over Kruidvat indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Kruidvat.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.964 klachten over Kruidvat ingediend, waarvan 38 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Drogisterijen, klachtmelden.
Van de klachten over Kruidvat wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 22 van de 6.964 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Kruidvat gaan over Beschadigd product of pakket van Kruidvat, Klantenservice problemen met Kruidvat, Retour en terugbetaling problemen met Kruidvat. Bekijk alle Kruidvat klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Kruidvat via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Kruidvat actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Kruidvat niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van HJMlamers op 03 april 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Het koffie uurtje kun je met dit product wel afschaffen, zonde van het geld en consument onwaardig Lees meer
Klacht van Magda Kolhek op 03 april 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik heb op 28 februari mijn kassabonnen opgestuurd met de bedragen van de gekochte actieprodukten en zou ik recht hebben op 2 bioscoopbonnen. We zijn al ruim 4 weken verder en heb nog niks ontvangen. Lees meer
Klacht van femkevhh op 02 april 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik wil een klacht indienen betreffende het feit dat ik een flinke elektrische schok van mijn Iphone heb gekregen. Gisteren avond lag mijn Iphone (aan de lader) op te laden. Op het moment dat ik mijn voicemail belde kreeg ik via... Lees meer
Klacht van van West op 01 april 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Connectionkit voor i-Pad besteld, tot op heden nog niets ontvangen. Graag binnen 2 weken uw reactie , mocht het artikel niet meer voorradig zijn verwacht ik binnen 2 weken het geld teruggestort op mijn rekening Abn 521203651 Lees meer
Klacht van MJ van Hooff op 31 maart 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Op de Vendelier te Best wordt geen pakket met o.a de Kruidvatfolder meer bezorgd. Lees meer
Klacht van julia12 op 31 maart 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik heb speciaal actie produkten gekocht voor de bioscoopactie, 2 bonnen ingestuurd voor de bioscoopactie, krijg ik een brief dat ze te laat zijn binnen gekomen, ik weet zeker dat ik ze op tijd heb ingezonden en er ook nog... Lees meer
Klacht van jacques dekker op 30 maart 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Bij de aankoop van mijn nieuwe Gilette, ik heb de afgelopen jaren alle gilette gekocht. Een maand geleden heb ik bij kruytvat Mijdrecht weer een nieuwe gilette gekocht en mesjes, ik heb een gilette tik, alle soorten gelette heb ik de afgelopen jaren gekocht... Lees meer
Klacht van lhalbesma op 29 maart 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik ben speciaal naar kruidvat gegaan , heb 8 loreal producten gekocht en zou dan 4 bioscoop kaartjes krijgen. Alles is thuis netjes ingevuld en op de bus gedaan, na mijn weten een paar dagen nadat ik... Lees meer
Klacht van agila13 op 28 maart 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik loop al jaren naar het kruidvat voor deze slip maar ze hebben ze uit het assortiment gehaald en weet niet waar ik ze kan kopen kunt u me helpen ik hoop het maar vriendelijke groeten. Lees meer
Klacht van zkabalt op 27 maart 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Waarom houd Microsoft geen rekening met ouderen die ook met een pc willen werken? De snelheid waarmee windows 7 en hoger gaat, maakt dat ik duizelig word. Waarom kan ik niet gewoon de oude versie blijven gebruiken met Outlook Express?... Lees meer