bioscoop bonnen
Klacht van toscaelout op 13 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Een maand geleden bioscoop bonnen aangevraagd. Tot op heden nog niets ontvangen Lees meer
Bij Kruidvat zijn 39 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.2/10. Dien een klacht in over Kruidvat.
Kruidvat is een drogisterij die in 1975 is opgericht en inmiddels meer dan 200 filialen in Nederland heeft endaarmee marktleider binnen de drogisterijketens... Lees meer >
Kruidvat is een bedrijf actief in de categorie Drogisterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 6965 klachten gemeld over Kruidvat. Hiervan zijn er 1 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Kruidvat delen.
De meest voorkomende klachten over Kruidvat gaan over: actie, kruidvat, gratis, bestelling, ontvangen. Op basis van de 6965 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Kruidvat is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Kruidvat:
1. Neem eerst contact op met Kruidvat — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
In fysieke winkels heeft u geen wettelijk herroepingsrecht, maar veel winkels bieden wel een ruil- of retourbeleid. Bij defecte producten heeft u altijd recht op reparatie, vervanging of geld terug op basis van de wettelijke garantie.
Twitter/X: @KruidvatService
U kunt een klacht over Kruidvat indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Kruidvat.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.965 klachten over Kruidvat ingediend, waarvan 37 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Drogisterijen, klachtmelden.
Van de klachten over Kruidvat wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 22 van de 6.965 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Kruidvat gaan over Beschadigd product of pakket van Kruidvat, Klantenservice problemen met Kruidvat, Retour en terugbetaling problemen met Kruidvat. Bekijk alle Kruidvat klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Kruidvat via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Kruidvat actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Kruidvat niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van toscaelout op 13 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Een maand geleden bioscoop bonnen aangevraagd. Tot op heden nog niets ontvangen Lees meer
Klacht van Linda123456789 op 12 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik heb 4 actieproducten gekocht, waardoor ik dus recht zou hebben op 2 bioscoopkaarten. Vervolgens vraag ik nog in het Kruidvat filiaal of wij ( mijn vriend en ik) apart moeten afrekenen zodat we 2 bonnen zouden krijgen, maar dat... Lees meer
Klacht van MaartjeVerheijen op 11 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Helaas heb ik ook nog geen bioscoopkaartjes thuisgestuurd gekregen. Ik heb de bon met 2 kaartjes 18 december opgestuurd en tot op heden nog niets ontvangen. Lees meer
Klacht van robinderks op 10 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Mijn klacht is: ik kreeg laatst zon mooi tasje en daar staat op dat hij groen was maar dat was helemaal niet zo hij was ROOD!!!! Lees meer
Klacht van kimvanzuidland op 10 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Beste Kruidvat, Ik had een aantal artikelen gekocht, die meededen aan de bioscoopbon actie. Ik heb vier bonnen meegekregen en deze alle 4 opgestuurd. Nu heb ik vorige week mijn bioscoop bonnen binnen gehad, maar tot mijn grote teleurstelling zaten er maar... Lees meer
Klacht van hlarends op 10 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Heb gister bij uw filiaal in stadskanaal 4 bussen haarlak en 4 bussen mousse gehaald van het merk wella dit was een aanbieding 2+2 toen ik thuis kwam zag ik dat de mousse geen aanbieding was ik ben even terug... Lees meer
Klacht van Chantall_ op 09 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Op mijn moeders laptop doet de site www.kruidvat.nl het alleen. Als ze ergens anders op klikt komt er een plaatje met een kleuter met helm op en staat er De website is even niet beschikbaar. Ook krijgt ze niet eens een... Lees meer
Klacht van keaton104 op 09 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
ik had geprobeerd de activatiecode van de dr dre hoofdtelefoonactie in te vullen, maar de computer accepteerde mijn postcode niet. dit had ik gemeld via een klachtenformulier, hier ook netjes antwoord op ontvangen, zie mijn call nummer 1963462. Opnieuw geprobeerd... Lees meer
Klacht van udink op 08 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik heb ruim voor de kerst een bioscoopkaartje aangevraagd, de kassabon in een gesloten enveloppe met postzegel opgestuurd.nooit iets ontvangen. graag uw reactie hierop. Lees meer
Klacht van Mariette1980 op 08 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Afgelopen week heb ik bij de Kruidvat (filiaal in Amstelveen, Kostverlorenhof) een verpakking Kruidvat babyvoeding opvolgmelk stap 2 gekocht. Eergisteren heb ik dit pak opengemaakt en maak ik nu flessen voor mijn dochtertje van 9 maanden met melk uit dit pak. Het... Lees meer