Klacht: krijg bericht voor betaling

Helene Smeets op 18 februari 2023 over Happerce in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Happerce
Status Open
Datum 18 februari 2023

Een consument heeft problemen met Happerce, omdat hij herhaaldelijk aanmaningen ontvangt van Klarna voor een betaling, terwijl hij maanden geleden zijn retourzending heeft verstuurd. Ondanks het retourneren van de producten, blijft hij geconfronteerd worden met betalingsverzoeken voor aankopen die hij niet heeft gedaan.

Mijn Klacht:

ondanks dat alles reeds maanden geleden is retour gestuurd via bp post krijg ik steeds aanmaning dat ik klarna schuldig heb (niks gekocht)en toch betalen ????

Gewenste Oplossing:

Dat ze ophouden mij berichten te doen over betaling (incasso beuro )anders ga ik naar de krant (oplichting is dit !!!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten