Klacht: Krakende schoen

Eline Meerveld op 10 mei 2019 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 10 mei 2019

Een klant heeft Nike Air Force 1 schoenen in maat 36 besteld, maar na twee maanden begon de linkerschoen te kraken tijdens het lopen. Ondanks de hoop dat het probleem vanzelf zou verdwijnen, blijft het gekraak aanhouden en veroorzaakt het ongemak. De klant merkt op dat anderen met dezelfde schoenen dit probleem niet ervaren.

Mijn Klacht:

Ik heb een tijdje geleden schoenen bestelt op www.nike.com, nike air force 1 wit, maat 36, €75 (kindermaat). Eerst deden ze het prima, maar na ongeveer een krappe 2 maanden, begon de linkerschoen te kraken als ik loop. Eerst was dat gekraak af en toe, maar sinds nu 2 weken blijft hij kraken. (Het gekraak gaat niet weg zegmaar). Eerst dacht ik dat ik er wel tegen kon en dat het vanzelf over zou gaan, maar ik wordt er nu best wel gek van en als ik loop voel ik het ook aan de schoen. Ik ken een aantal mensen die deze schoenen ook hebben en hun hebben dit probleem niet.

Gewenste Oplossing:

Een nieuw paar gratis, of voor weinig geld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM