niet te vinden
Klacht van [email protected] op 10 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
Bij mijn aankoop zat een kraslot,maar op lentekriebels.koopjesdeal.nl is het niet te vinden Lees meer
Bij Koopjedeal.nl zijn in totaal 2.165 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 1.687 opgelost (77%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 2 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10 (afgelopen 12 maanden, 1 stem), over alle jaren 4.1/10 (990 stemmen). Dien een klacht in over Koopjedeal.nl. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder kunt u zien welke klachten, complimenten en suggesties er over Koopjedeal.nl zijn gemeld. Lees meer >
U kunt een klacht over Koopjedeal.nl indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Koopjedeal.nl. U kunt Koopjedeal.nl ook telefonisch bereiken via 0320-417539. Bezoek ook de website van Koopjedeal.nl op www.koopjedeal.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.165 klachten over Koopjedeal.nl ingediend, waarvan 2 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Deal-Sites.
Koopjedeal.nl lost 77% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 1.687 van de 2.165 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Koopjedeal.nl gaan over Terugbetaling en annuleren bij Koopjedeal.nl. Bekijk alle Koopjedeal.nl klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Koopjedeal.nl telefonisch via 0320-417539, via de website www.koopjedeal.nl, via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Koopjedeal.nl heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 4,1 op 10, gebaseerd op 990 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Koopjedeal.nl een gemiddelde beoordeling van 4,1 op 10 uit 990 beoordelingen en een oplospercentage van 77% over 2.165 klachten. Of Koopjedeal.nl betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Koopjedeal.nl niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van [email protected] op 10 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
Bij mijn aankoop zat een kraslot,maar op lentekriebels.koopjesdeal.nl is het niet te vinden Lees meer
Klacht van wilhelmus-01 op 10 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
ik heb een lot ontvangen met een code ,maar ik kan hem nergens open maken een paar keer geprobeerd met lentekriebels.koopjedeal.nl. maar ik kom niet verder om de prijs te bekijken wat ik gewonnen heb. Lees meer
Klacht van knigge op 09 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
Kan via lentekriebels.koopjedeal.nl nergen een code invoeren. Ik zie dat hier veel klachten over zijn. WIE HEEFT EEN OPLOSSING? Lees meer
Klacht van langeT op 09 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
zojuist een bestelling binnengekregen met daarbij een kraslot met een beschrijving over hoe en wat te doen. nergens te vinden Lees meer
Klacht van Hermanbrand op 09 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
Gekochte tuinbank aan VIDAX, Smakterweg 112, VENRAY GERETOURNEERD. Order 201343106, betaald via Mollie Payments. Verzonden 0030001581242536 Betaald bedrag nog niet terugontvangen €49,95 Lees meer
Klacht van [email protected] op 09 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
Kan nergens de balk vinden waar ik m'n code kan verzilveren. Heb de site opgezocht maar zie geen balk maar alleen maar deals ? Lees meer
Klacht van janniejannie op 08 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
Bestelling werd al binnen 2 dagen bezorgd. Super. Helaas zei de bezorger direct dat de verpakking open was en of ik wilde controleren of inhoud compleet was. helaas niet 3 maar slechts 2 achterbankbeschermers in de zak. Ik heb de... Lees meer
Klacht van Greeny op 08 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
Dit gaan we dus nooit meer doen. Kraslotnummer ingevuld uiteraard om te kijken of er wat gewonnen is. Worden er toch nog persoonlijke gegevens gevraagd welke allang bekend zijn omdat er iets bij hen is besteld. Zit er ook nog een kleine enquête... Lees meer
Klacht van cm verbruggen op 08 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
graag Uw girorek.nummer Lees meer
Klacht van MORGANYASMIN42 op 08 juni 2016 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites
Ik heb een tablet hoes en meende te lezen dat het een tablet was.dus grote teleurstelling Lees meer