Klacht: boek aangekocht via kobo; wel ontvangen; niet te openen’!!

mw. S. de Vries op 17 juli 2021 over Kobo Books in de categorie Boeken, Internetshops - Boeken en tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kobo Books
Categorie Boeken
Status Open
Datum 17 juli 2021

Een klant heeft een boek aangeschaft via Kobo Books, maar kan het boek niet openen. Er verschijnt een foutmelding die aangeeft dat het document niet geopend kan worden, hoewel de synchronisatie in orde lijkt te zijn.

Mijn Klacht:

krijg de melding: Oeps! Dit document kon niet worden geopend. Waarschijnlijk iets niet in orde met het bestand, want synchronisatie is oké.

Gewenste Oplossing:

Als mijn aankoop werkt natuurlijk en het boek gewoon kan openen en kan lezen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kobo Books

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kobo Books nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mw. S. de Vries
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM