Mijn Klacht:
Ook ik bestelde bij Klingel voor maar liefst 432,81 euro aan laarsjes. Die volgens hun systeem allen op voorraad waren. Na een dag of 10 ontving ik onderstaande brief.
De wet waar waarin het consumentenkrediet geregeld is, staat ons echter niet toe zonder aanvullende informatie kredieten te verstrekken boven 999,00 EUR.
Voordat wij tot levering van deze bestelling kunnen overgaan, verzoeken wij u 432,81 euro vooruit te betalen.
Hoewel deze brief in dit geval totaal niet klopt , heb ik toch direct betaald.
Wederom wachten. Na een dag of 12 nog niets ontvangen. In de telefoon geklommen en opheldering gevraagd.
” Oh….alles is uitverkocht” ..was het antwoord. “Ze hadden uw geld moeten retourneren ,maar dat is nog niet gebeurd. Ik zal er voor zorg dragen dat ze dit snel doen.”
Ja hoor, alle laarsjes uitverkocht voor de hele familie in verschillende maten. Die notabene eerst gewoon voorradig waren. Maak dat de kat maar wijs!!!!
De telefoniste reageerde alsof het de gewoonste zaak van de wereld was, Een excuus kon er niet af.
Dit zijn valse praktijken
Gewenste Oplossing:
Als Klingel de laarsjes alsnog gaat leveren voor de aanbiedingsprijs de 80% korting.
Misschien kunnen we onze klachten bundelen en een rechter inschakelen.

