Klacht: SMS van SEGORIA

hallo2131110 op 12 januari 2014 over Klarna in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 januari 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw/meneer, Naar aanleiding van uw melding hebben wij u gebeld. In ons telefoongesprek zijn wij samen tot een oplossing gekomen. Met vriendelijke groet, Jasper Baas Servicevertegenwoordiger Klarna AB

Bedrijf Klarna
Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 12 januari 2014

Een gebruiker ontving een sms van Segoria waarin werd aangegeven dat er een openstaand bedrag van €117,14 op zijn Klarna AB-account zou zijn. De gebruiker is niet bekend met Klarna AB of Segoria en vindt de situatie verdacht. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Gisteren kreeg ik een sms-bericht van segoria, dat ik €117,14 zou moeten betalen.. Dit bedrag zou open staan op mijn account van Klarna AB. Nu heb ik nog nooit van Klarna AB of segoria gehoord..
Ik vind dit erg vreemd.

Gewenste Oplossing:

Duidelijkheid. En niet hoeven te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Klarna in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Klarna een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Klarna

Heeft op 14 januari 2014 om 17:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw/meneer,

Naar aanleiding van uw melding hebben wij u gebeld. In ons telefoongesprek zijn wij samen tot een oplossing gekomen.

Met vriendelijke groet,
Jasper Baas
Servicevertegenwoordiger
Klarna AB

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM