Klacht: Klantenservice

kwever op 14 mei 2018 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 14 mei 2018

Een klant heeft lange tijd in de wacht gestaan bij de klantenservice van Corendon, waarbij de geschatte wachttijd niet overeenkwam met de werkelijke tijd. Daarnaast kon de klant geen e-mailadres vinden om een terugbelverzoek in te dienen en was de live chat niet beschikbaar, waardoor de klacht niet kon worden geuit.

Mijn Klacht:

Ik heb zojuist van 9:25 tot 9:55 aan de telefoon gehangen in de wacht. De wachttijd werd geschat op 10 minuten. Na een half uur was ik er klaar mee. Ook kan je nergens een mailadres vinden om een verzoek tot terugbellen in te dienen. Ook heb ik de live chat geprobeerd, ook deze was niet beschikbaar.
Ik belde met een klacht en heb deze niet kunnen uiten. Feit dat ik niemand kan bereiken verergert mijn eerste klacht.

Gewenste Oplossing:

Als ik word teruggebeld en mijn eerste klacht serieus wordt behandeld.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Corendon

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Corendon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door kwever
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM