Klacht: Klacht over verkeerd besteld product (SNL4612587)

klagerbc78b679 op 06 juli 2026 over subtel.nl in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
subtel.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf subtel.nl
Status Open
Datum 6 juli 2026

Een klant van subtel.nl heeft per ongeluk het verkeerde product besteld met ordernummer SNL4612587. Na contact met de klantenservice kreeg de klant te horen dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn, wat de klant onterecht vindt en pleit voor gratis retourzending.

Mijn Klacht:

Ik heb een product besteld bij subtel.nl met het ordernummer SNL4612587, maar ik heb per ongeluk het verkeerde product besteld. Toen ik contact opnam met subtel.nl, kreeg ik te horen dat ik het product kan terugsturen, maar dat de verzendkosten voor mij zijn. Dit vind ik onterecht, aangezien het mijn fout was. Ik vind dat ik het product gratis kan terugsturen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om gratis retourzending van het verkeerd bestelde product.

Bericht van Robin van Klacht.nl

17 uur geleden - Ik heb een email gestuurd naar subtel.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door klagerbc78b679
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten