Klacht: Klacht over productkwaliteit en klantbehandeling bij Jumbo Delft

klagerf7d762b1 ✓ Verified op 26 juli 2026 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 juli 2026

Op 24 juli 2026 ervoer een klant bij Jumbo Bastiaansplein in Delft teleurstelling over de kwaliteit van de gekochte prei, die geel en beschadigd was. Bij het verzoek om een korting werd de klant onvriendelijk behandeld door de leidinggevende, die suggereerde om de prei ergens anders te kopen. Ook aan de servicebalie ontving de klant geen excuses of oplossingen, wat leidde tot een gevoel van afwijzing.

Mijn Klacht:

Op 24 juli 2026, rond 16:00 uur, heb ik een teleurstellende ervaring gehad bij Jumbo Bastiaansplein in Delft. Ik kocht zes stuks prei, waarvan de bladeren geel, oud en beschadigd waren. Toen ik om een korting vroeg, werd ik door de leidinggevende onvriendelijk behandeld en kreeg ik te horen dat ik de prei maar bij Albert Heijn moest kopen. Bij de servicebalie ontving ik ook geen excuses of oplossingen. Dit voelde als een afwijzing van mijn probleem. Ik ben teleurgesteld over de kwaliteit van de producten en de onprofessionele behandeling door het personeel.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om excuses, compensatie, interne actie om de klantbehandeling te verbeteren en een controle van de productkwaliteit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Jumbo
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Alle klachten die gemeld zijn door klagerf7d762b1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer