Klacht: Klacht over ongewenste wijziging naar post

bobin223 op 12 mei 2026 over Rabobank in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Rabobank
Categorie Banken
Status Open
Datum 12 mei 2026

Een klant van Rabobank heeft een klacht ingediend over een ongewenste wijziging van zijn account van digitaal naar post, wat heeft geleid tot verwarring en extra kosten. Ondanks pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, heeft de klant geen reactie ontvangen. Hij verzoekt om terugboeking van €1,20 en heeft aangegeven weer over te willen schakelen naar digitale communicatie, maar maakt zich zorgen over het niet ontvangen van overzichten van de ervenrekening.

Mijn Klacht:

Ik wil een klacht indienen over Rabobank. Onlangs heeft de bank zonder mijn toestemming mijn account omgezet van digitaal naar post. Dit heeft geleid tot verwarring en extra kosten. Ik heb geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice, maar heb geen reactie ontvangen. Ik verzoek de bank om het bedrag van €1,20 terug te boeken en ik heb zelf de keuze al gemaakt om weer over te schakelen naar digitale communicatie. Alleen dan krijgen we weer het volgende probleem dat de overzichten van de ervenrekening niet meer verzonden worden.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om terugboeking van €1,20 en zoals daarvoor gewoon overzicht van de ervenrekening gewoon per post naar ons te sturen.
Alleen de Rabo reageert toch niet op dit platform.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Rabobank
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rabobank

Alle klachten die gemeld zijn door bobin223
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM