Klacht: Klacht over onduidelijke communicatie en compensatie

Annelies Mansoor op 27 mei 2026 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 27 mei 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds 21 mei had ik te maken met een internetstoring in mijn postcodegebied. Bij navraag ontving ik wisselende informatie over de oorzaak van de storing, zoals resetten, dat de storing opgelost was, en dat mijn modem verouderd was en vervangen moest worden. Vandaag heb ik contact gehad met Ziggo, waarbij mij werd verteld dat de storing opgelost was en dat ik mijn modem niet hoefde te vervangen, wat leidde tot het annuleren van de afspraak. Ziggo heeft een compensatie van 8,95 euro voor abonnementskosten genoteerd, maar volgens hen was het eerste contact pas op 23 mei, terwijl ik al eerder problemen ondervond. Vanwege het ongemak en de talloze resets verzoek ik om een eerlijke reactie op de situatie en een compensatie voor de 4 dagen dat ik geen stabiele verbinding had.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een eerlijke reactie op de situatie en een compensatie voor de 4 dagen zonder stabiele internetverbinding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Ziggo
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Alle klachten die gemeld zijn door Annelies Mansoor
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie