Klacht: Klacht over onacceptabele service en kostenraming bij reparatie

Roger1980 ✓ Verified op 27 augustus 2026 over Bose in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bose
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 27 augustus 2026

Een consument heeft een klacht ingediend over de service en kostenraming van Bose na het breken van een onderdeel van de QuietComfort Ultra Earbuds. De aangeboden opties voor reparatie werden als onredelijk ervaren, waarbij de gratis optie resulteert in het weggooien van een verder functioneel product. Daarnaast wordt het ontbreken van een e-mailadres voor klachten als teleurstellend beschouwd, aangezien alleen contact via chat of telefoon mogelijk is.

Mijn Klacht:

In januari 2024 kocht ik de Bose QuietComfort Ultra Earbuds. In augustus 2026 brak bij normaal gebruik de harde kunststof bevestigingsring van een oordopje af, met het fragment dat in mijn gehoorgang bleef zitten. Ondanks dat de oordopjes verder functioneerden, was mijn garantie verlopen. Ik stuurde het product in op 11 augustus en ontving een kostenraming met onredelijke opties: 224,96 euro voor vervanging, 35,70 euro om het apparaat ongerepareerd terug te krijgen, of 0,00 euro voor vernietiging. Dit voelt als een poging om klanten te laten afhaken, vooral omdat de gratis optie betekent dat ik een functioneel product moet weggooien. Bovendien vind ik het beschamend dat Bose, als kwaliteitsmerk, geen e-mailadres voor klachten biedt en enkel via chat of telefoon bereikbaar is.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een reparatie tegen een normale vergoeding of een vervangende set oordoppen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Bose

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bose

Alle klachten die gemeld zijn door Roger1980
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM